2:25:50 - چهارشنبه 8 مه 2019
۵۰۰ میلیون ریال لوازم خانگی قاچاق در بیستون کشف شد
۵۰۰ میلیون ریال لوازم خانگی قاچاق در بیستون کشف شد
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از کشف مقدار زیادی لوازم خانگی قاچاق نظیر یخچال، لباسشویی و اجاق گاز در شهر بیستون به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ «همتعلی شکری» اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان هرسین حین گشت زنی در شهر بیستون بودند که به یک دستگاه خودروی وانت پیکان حامل تعدادی لوازم خانکی مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، ۲ دستگاه یخچال فریزر، ۲ دستگاه ماشین لباس شویی و اجاق گاز و ۸ دستگاه تلویزیون قاچاق کشف شد.
سرهنگ شکری تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق به ۵۰۰ میلیون ریال می رسد.
رئیس پلیس شهرستان هرسین در پایان از دستگیری راننده خودرو و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

خبر جدید  تاکید استاندار کرمانشاه بر اصلاح نحوه توزیع کالاهای یارانه ای

**کشف ۳۱۵ هزار نخ سیگار قاچاق در کنگاور
فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۳۱۵ هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان به ارزش یک میلیارد ریال و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
سرهنگ «عزیز الهیاری» اظهار داشت: ماموران پلیس کنگاور پس از اطلاع از اینکه ۲ دستگاه خودرو سواری، قصد انتقال مقدار زیادی سیگار قاچاق به داخل شهرستان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در همین راستا ماموران با اجرای تور بازرسی در ۲ نقطه از شهرستان به محض مشاهده خودروها که ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و سمند بودند پس از مدتی تعقیب و گریز آن ها را متوقف کردند.
سرهنگ الهیاری تصریح کرد: در بازرسی از خودروی پژو، ۲۲۸ هزار نخ و در بازرسی از خودروی سمند نیز ۸۷ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.
رئیس پلیس شهرستان کنگاور خاطرن نشان کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده به یک میلیارد ریال می رسد.
وی در پایان از دستگیری رانندگان این ۲ خودرو و معرفی آن ها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  نخستین مسابقات قویترین مردان منطقه غرب ارتش آغاز شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه