دایکان » 500 میلیون ریال لوازم خانگی قاچاق در بیستون کشف شد
۲:۲۵:۵۰ - چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
۵۰۰ میلیون ریال لوازم خانگی قاچاق در بیستون کشف شد
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از کشف مقدار زیادی لوازم خانگی قاچاق نظیر یخچال، لباسشویی و اجاق گاز در شهر بیستون به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

۵۰۰ میلیون ریال لوازم خانگی قاچاق در بیستون کشف شد

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ «همتعلی شکری» اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان هرسین حین گشت زنی در شهر بیستون بودند که به یک دستگاه خودروی وانت پیکان حامل تعدادی لوازم خانکی مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، ۲ دستگاه یخچال فریزر، ۲ دستگاه ماشین لباس شویی و اجاق گاز و ۸ دستگاه تلویزیون قاچاق کشف شد.
سرهنگ شکری تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق به ۵۰۰ میلیون ریال می رسد.
رئیس پلیس شهرستان هرسین در پایان از دستگیری راننده خودرو و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

**کشف ۳۱۵ هزار نخ سیگار قاچاق در کنگاور
فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۳۱۵ هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان به ارزش یک میلیارد ریال و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
سرهنگ «عزیز الهیاری» اظهار داشت: ماموران پلیس کنگاور پس از اطلاع از اینکه ۲ دستگاه خودرو سواری، قصد انتقال مقدار زیادی سیگار قاچاق به داخل شهرستان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در همین راستا ماموران با اجرای تور بازرسی در ۲ نقطه از شهرستان به محض مشاهده خودروها که ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و سمند بودند پس از مدتی تعقیب و گریز آن ها را متوقف کردند.
سرهنگ الهیاری تصریح کرد: در بازرسی از خودروی پژو، ۲۲۸ هزار نخ و در بازرسی از خودروی سمند نیز ۸۷ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.
رئیس پلیس شهرستان کنگاور خاطرن نشان کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده به یک میلیارد ریال می رسد.
وی در پایان از دستگیری رانندگان این ۲ خودرو و معرفی آن ها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶


منبع :: http://www.irna.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه