6:26:17 - جمعه 25 ژانویه 2019
۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث می شود
۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث می شود
کرمانشاه – ایرنا – مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: احداث ۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در دهستان ها و بخش های استان یکی از برنامه هایی است که با جدیت دنبال می شود و تاکنون نیز اعتبار خوبی برای این موضوع جذب کرده ایم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، صابر رحیمی روز پنجشنبه در مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی محلات روستایی استان که در سرسرای شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: برای احداث ۴۰ زمین ورزشی روباز و ۲۰ زمین چمن ورزشی تاکنون موفق به جذب ۴۰ میلیارد ریال اعتبار شده ایم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با جذب اعتبارات مناسب عمرانی در سال آینده شاهد تحول در زیرساخت ها و افزایش سرانه ورزشی استان خواهیم بود.
رحیمی همچنین با اشاره به راه اندازی تعدادی خانه ورزش در نقاط مختلف استان بخصوص در شهرها و روستاهای دورافتاده، تصریح کرد: تلاش می کنیم تعداد این خانه ها را تا پایان سال به عدد ۹۰ برسانیم.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه یادآوری کرد: توزیع عادلانه امکانات ورزشی در روستاها یکی از مهمترین سیاست های اداره کل ورزش و جوانان است چرا که معتقدم نخبه های ورزشی زیادی را می توان در دل دورافتاده ترین روستاهای استان کشف کرد.
وی در ادامه به برگزاری موفق المپیاد ورزش های روستایی در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این کار کمک می کند تا علاوه بر ایجاد شور و نشاط در مناطق روستایی، جمعیت این مناطق به ورزش کردن تشویق و امید به زندگی افزایش یابد.
وی در پایان کشف استعداد ورزشی در رشته های مختلف را یکی دیگر از اهداف برپایی المپیادهای ورزشی روستایی برشمرد و گفت: به این افراد اگر توجه شود می توانند برای استان و حتی کشورمان در آینده افتخارآفرینی کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  35.6 میلیارد ریال برای تعمیر اماکن ورزشی جوانرود اختصاص یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه