4:23:28 - یکشنبه 28 آوریل 2019
۶۰ عابر پیاده در کرمانشاه قربانی تصادفات رانندگی شدند
۶۰ عابر پیاده در کرمانشاه قربانی تصادفات رانندگی شدند
کرمانشاه- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه گفت: سال گذشته ۶۰ عابر پیاده بر اثر سوانح رانندگی درون شهری در سطح استان جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز شنبه به نقل از سرهنگ «فضل الله شیری» اعلام کرد: سال گذشته تصادف عابران پیاده ۶۳ درصد کل تصادفات درون استانی را به خود اختصاص داد از این رو می طلبد نسبت به ایمنی این افراد در مقابل حوادث رانندگی ارزیابی های دقیق تری صورت بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: نبود آموزش کافی در میان عابران پیاده به ویژه کودکان و سالمندان، ضعف در رفتار ترافیکی رانندگان وسایل نقلیه، بی توجهی و اجتناب آنها در رعایت قوانین و مقررات ترافیکی مانند سرعت غیرمجاز و فراهم نبودن شرایط ایمنی در عبور و مرور عابران پیاده در عرض خیابان ها از لحاظ مهندسی ترافیک مانند زیرگذر و روگذر پل های عابر پیاده و … از مهمترین عوامل سوانح رانندگی به شمار می روند.
سرهنگ شیری با بیان اینکه عموم شهروندان در طول روز حداقل یک بار از وسایل حمل و نقل استفاده می کنند، گفت: بهبود تجهیزات ایمنی عابرین پیاده بخصوص در گذرگاه های عرضی تاثیر بسزایی در افزایش ایمنی و کاهش تصادف دارد.
این مقام انتطامی در پایان اظهار امیدواری کرد: با ایمن کردن گذرگاه های عابران پیاده و همچنین رعایت قوانین و مقررات از سوی آن ها، شاهد حوادث رانندگی کمتری باشیم.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  خیران 130 میلیارد تومان به مناطق زلزله زده کمک کردند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه