13:26:53 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
۶۲۲ تن گوشت منجمد گوساله در کرمانشاه توزیع شد
۶۲۲ تن گوشت منجمد گوساله در کرمانشاه توزیع شد
کرمانشاه – ایرنا – مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: حدود ۶۲۲ تن گوشت منجمد گوساله شامل سردست، ران و گردن از ابتدای امسال تاکنون در سطح فروشگاه های استان توزیع شده است.

علی اصغر بهمنی پور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: این میزان در فروشگاه های زنجیره ای کارمندی، کارگری، تعاونی های مصرف محلی و فروشگاه های بزرگ توزیع شده است.
وی افزود: هرکیلوگرم سردست گوساله به قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ، ران به قیمت ۲۹ هزار و ۵۰۰ و گردن منجمد گوساله را با کیلویی ۲۸ هزار تومان در اختیار مردم قرار داده ایم.
بهمنی پور با بیان اینکه ۳۰ تن گوشت منجمد گوسفندی در اختیار مردم قرار گرفته، افزود: هرکیلوگرم ران منجمد گوسفندی با کیلویی ۴۰ هزار تومان، دست با کیلویی ۳۹ هزار تومان و گردن با کیلویی ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار مصرف کننده قرار گرفت.
بهمنی پور از توزیع ۱۳۸ تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی به صورت خالص خبر داد و گفت: این گوشت از کشورهای اوراسیا به میزان هرکیلو ۳۸ هزار و ۵۰۰ و از کشور استرالیا کیلویی ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار مردم قرار گرفته است.

خبر جدید  سرمایه گذاران را از طریق اعطای مشوق ها حمایت می کنیم

** ۴۸ تن تخم مرغ توزیع شد
وی از توزیع ۴۸ تن تخم مرغ از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و افزود: هر شانه تخم مرغ به میزان ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان است.
بهمنی پور از توزیع یک هزار و ۲۷۰ تن مرغ منجمد از ابتدای امسال خبر داد و گفت: این میزان با کیلویی هشت هزار و ۹۰۰ تومان به صورت سیار و در سطح فروشگاه های بزرگ توزیع شده است.
در استان کرمانشاه چهار میلیون و ۶۵۰ واحد دامی و بیش از یک هزار و ۳۳۳ واحد دامپروری صنعتی شامل ۷۰۰ واحد مرغداری گوشتی صنعتی، ۱۷۶ واحد گاوداری شیری، ۱۸۱ واحد پرواربندی گوساله و ۲۱۹ واحد پرواربندی بره فعال است.
در این استان همچنین ۲۴ واحد مرغداری تخمگذار، ۱۳ واحد پرورش بوقلمون صنعتی، ۹ واحد مرغ مادر گوشتی، چهار واحد جوجه کشی، ۲ واحد مرکز پرندگان زینتی، پنج واحد پرورش شترمرغ و بیش از ۳۰۹ هزار کلنی زنبور عسل و سایر واحدهای بخش روستایی و عشایری وجود دارد.
در استان کرمانشاه سالانه بیش از ۴۵۱ هزار تن انواع محصولات دامی شامل ۳۳۶ هزار تن شیرخام، ۳۶ هزار و ۳۰۰ تن گوشت قرمز، ۶۳ هزار و ۸۰۰ تن گوشت طیور، ۱۱ هزار و ۱۰۰ تن تخم مرغ و چهار هزار و ۸۳ تن عسل تولید می شود.
اکنون یک کشتارگاه صنعتی دام در شهر کرمانشاه و ۱۱ کشتارگاه سنتی و ۹ کشتارگاه مرغ در استان فعال است.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  ترانزیت سوخت از مرز پرویزخان از سرگرفته می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه