12:31:34 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
۶۳ درصد بودجه شهرداری روانسر محقق شده است
۶۳ درصد بودجه شهرداری روانسر محقق شده است
کرمانشاه – ایرنا – شهردار روانسر گفت: بودجه سال ۹۷ شهرداری این شهر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که تاکنون ۶۳ درصد آن محقق شده است.

جمال ابراهیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۱ میلیارد ریال از بودجه مصوب شهرداری روانسر تحقق یافته است، افزود: این رقم بودجه از محل اعتبارات تخصیص یافته استانی و ملی ، اخذ عوارض های صدور پروانه ساختمان و فروش اموال محقق شده است.
وی تصریح کرد: در بودجه پیشنهادی و مصوب شده شهرداری روانسر، اعتبارات استانی ۴۵ میلیارد ریال پیش بینی شده که تاکنون ۲۱ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال آن اختصاص یافته است.
شهردار روانسر با بیان اینکه از محل فروش اموال ۴۵ میلیارد ریال درآمد پیش بینی شده که ۲۳ میلیارد آن محقق شده اظهار داشت: ۵۰ درصد این رقم در راستای تسویه بدهی های شهرداری و ۵۰ درصد دیگر نیز برای اجرای پروژه های عمرانی هزینه شده است.
ابراهیمی ادامه داد: ۱۳ میلیارد ریال پیش بینی دریافت اعتبارات از محل ارزش افزوده دارایی استان بوده که خوشبختانه ۱۵ میلیارد ریال وصول شده است.
وی اضافه کرد: از محل درآمدهای جاری شهرداری شامل اخذ عوارض ها ، صدور پروانه ساخت و تفکیک اراضی دارای کاربری مسکونی و فروش اموال مبلغ ۵۵ میلیارد ریال پیش بینی شده که ۲۶ میلیارد آن تحقق یافته است.
شهردار روانسر تاکید کرد: تدوین بودجه شهرداری ها باید واقع بینانه و مبتنی بر رعایت اولویت ها و بازگشت خدمات به شهروندان باشد.
وی یادآور شد: ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بودجه سال ۹۷ (معادل ۷۰ درصد) در زمینه عمرانی و برای اداره بهتر شهر و پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال آن نیز بودجه جاری است تا از این طریق بتوانیم روند توسعه و عمران شهر را شتاب ببخشیم.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۵/۳۰۳۳

خبر جدید  ملت ایران اتحاد و همدلی خود را به دنیا نشان داد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه