3:08:47 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است
۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است
کرمانشاه – ایرنا – امام جمعه کنگاور گفت: ۹ دی به معنای واقعی یوم الله بصیرت و میثاق امت با ولایت و استحکام نظام اسلامی است.

حجت الاسلام علی محمد لروند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به سالروز حماسه مردم ایران در ۹ دی ۸۸ تصریح کرد: عده‌ای در سال ۸۸ با هوای نفس خود راه افتادند و این نظام را متهم کردند که در انتخابات تقلب شده است؛ عده‌ای دیگر نیز از آنان تبعیت کرده و به هوای آنان چرخیدند که این نیز سبب ایجاد فتنه شد.
او با بیان اینکه فتنه ۸۸ با مدیریت انگلیس، آمریکا و اسرائیل انجام شد، تصریح کرد: جاه طلبی، هوای نفس، اتهام تقلب باعث اردوکشی خیابانی، ایجاد هرج و مرج، ناامنی، تجمعات غیرقانونی و بدون مجوز در کشور شد.
امام جمعه کنگاور افزود: ملت بصیر و بسیجی با لبیک جانانه به ندای رهبرشان با بیداری و هوشیاری یک بار دیگر از امتحانی سخت سربلند بیرون آمدند و از گردنه سخت فتنه لایه دار ۸۸ به سلامتی عبور کردند.
لروند ادامه داد: ملت غیور، بصیر و عاشورایی ایران اسلامی حماسه ۹ دی را ایجاد و کار فتنه را یکسره کردند.
همایش بزرگ ۹ دی در کنگاور با سخنرانی حجت‌الاسلام عباسیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه است و حجت‌الاسلام لروند امام جمعه کنگاور ساعت ۱۰صبح در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
۸۰۶۶/۷۴۴۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  نخستین مجمع سلامت محله جعفرآباد برگزار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه