12:10:33 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز
بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز
فرمانده انتظامی کنگاور گفت: با تلاش ماموران پلیس شهرستان ۷۰ قطعه عتیقه جات به همراه ۲ دستگاه گنج یاب کشف و در این راستا نیز ۲ نفر دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ بهمن بوچانی رئیس اداره بهزیستی گفت: از سلسله برنامه‌های هفته کودک بازدید از منطقه شکار ممنوع قراویز به همت اداره بهزیستی سرپل ذهاب و با همکاری اداره محیط زیست شهرستان انجام شد.
 
وی افزود:در این برنامه که با هدف حفظ ونگهداری محیط زیست و آشنایی کودکان با مسائل زیست محیطی انجام گرفت، کودکان مهد‌های کودک شهرستان با هدف شکست کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری ضمن بازدید با  زیستگاه آهوان و چگونگی نگهداری از آنان آشنا شدند.

خبر جدید  از فردا؛ کاهش دمای هوای شبانه در استان کرمانشاه

احسانی رئیس محیط زیست سرپلذهاب هم در ادامه گفت: باید تلاش کنیم کودکان این سرزمین در جهت ساختن آینده‌ای زیبا و سالم  برای محیط زیست ایران زمین گام بردارند تا بتوانند آن را بعنوان گرانبها‌ترین گوهر و میراث به نسل‌های بعد هدیه نمایند.

وی یادآور شد: زندگی شهری و فضای مجازی باعث شده که کودکان از طبیعت و شیوه نگهداری از آن دور بمانند و در نتیجه با آسیب‌هایی همچون افسردگی، احساس کسالت، کم تحرکی و در نتیجه چاقی مفرط دست و پنجه نرم کنند. بر همین اساس، والدین اولیای آوزشی با گفتگو و همراهی با کودکان در محیط‌های باز، نقش برجسته‌ای در الگوسازی پاسداری از طبیعت دارند.

خبر جدید  تحویل ۱۰۴ واحد مسکونی به زلزله زدگان استان کرمانشاه

لازم به ذکراست، پانزدهم تا بیست و یکم مهرماه هفته‌ی ملی کودک نام گرفته است.       بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز بازدید کودکان مهد‌های کودک ازمنطقه شکارممنوع قراویز
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  در توزيع مايحتاج عمومي مردم بايد دقت و نظارت كافي صورت گيرد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه