2:12:07 - چهارشنبه 11 مارس 2020
بازدید گردشگران از مجموعه جهانی بیستون ممنوع است
بازدید گردشگران از مجموعه جهانی بیستون ممنوع است
فرماندار هرسین گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید گردشگران و مسافران از مجموعه جهانی بیستون ممنوع است.

شعار سال: امیر شاه آبادی روز پنجشنبه در سومین جلسه قرارگاه پیشگیری از کرونا که در سرسرای جلسات این فرمانداری برگزار شد، بر ماندن مردم در خانه ها و حضور نیافتن در تجمعات و پرهیز از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه طی هفته جاری و هفته گذشته سه پیام مهم از طرف فرمانداری در فضای رسانه ای شهرستان منتشر شد، متاسفانه تعدادی از مردم هشدارها را جدی نمی‌گیرند و ضمن حضور در تجمعات خود را در معرض آلودگی قرار می‌دهند.

خبر جدید  فرار یوزپلنگ­‌های قصرشیرین از دوربین

شاه آبادی با بیان اینکه باید تمام توان خود را بر پیشگیری و تجمیع امکانات در راستای پیش بینی مراکز بیمار بستر متمرکز کنیم بر اتخاذ تصمیمات هدفمند و مؤثر در این راستا تأکید کرد.

فرماندار هرسین همچنین بیان داشت: به منظور حفاظت از سلامت مردم و براساس دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی عرضه مرغ زنده و دام خارج از شبکه ممنوع است.

خبر جدید  مشکل ما ورود مسافران است، لطفا فعلا تشریف نیاورید

در ادامه براساس تصمیمات اعضای جلسه مقرر شد با محوریت و مدیریت شبکه دامپزشکی کلیه مراکز و صنوف توزیع و فروش مرغ زنده پلمب و با عرضه کنندگان دام زنده خارج از شبکه برخورد قانونی شود.

به گفته فرماندار هرسین در این راستا از طرف شبکه بهداشت و درمان اخطارهای کتبی به چوبداران ابلاغ شده است.

از دیگر مصوبات این جلسه که با هدف حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع کرونا اتخاذ شد جمع آوری دست فروشان و رفع سد معبر در شهر هرسین بود.

خبر جدید  باغ مادری گردو در پردیس کشاورزی کرمانشاه راه‌اندازی می شود

کاهش ساعات کاری اصناف، استمرار بازدیدها، گندزدایی و ضدعفونی فروشگاه‌های زنجیره ای و مراکز خرید، قصابی ها، تالارها، پمپ بنزین ها و سایر مراکز خدمات عمومی از دیگر موارد مورد بحث و مصوبات این جلسه بود.

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: ۱۵اسفند۱۳۹۸ ، کدخبر: ۸۳۷۰۲۴۵۵: www.irna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه