1:59:42 - دوشنبه 11 مه 2020
پروژه بیوایمپلنت استان کرمانشاه و بافت بلوچ در سال جهش تولید افتتاح می‌شود
پروژه بیوایمپلنت استان کرمانشاه و بافت بلوچ در سال جهش تولید افتتاح می‌شود
محمدباقر عالی، رئیس هیئت عامل ایدرو از افتتاح پروژه «بیوایمپلنت» استان کرمانشاه تا پایان سال جاری خبر داد.

شعار سال: محمدباقر عالی ضمن تأکید بر اهمیت تسریع در افتتاح این طرح‌ها، اظهار کرد، این دو طرح آماده افتتاح شامل واحدهای صنعتی بافت بلوچ در سیستان و بلوچستان و بیو ایمپلنتدر استان کرمانشاه می شود.

وی در ادامه گفت، شرکت گسترش صنایع بافت بلوچ یکی از پروژه های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) معرفی کرد.

عالی خاطر نشان کرد، این واحد ها برای احیای صنایع فرسودهبه این سازمان واگذار شده اند.

و در حال حاضر جزء شرکت تابعه ایدرو محسوب می شود و از بزرگترین کارخانه های نساجی در شرق کشور به شمار می‌آید.

رئیس هیئت عامل ایدرو با تشکر از سازمان برنامه‌وبودجه جهت تخصیص اسناد خزانه اسلامی برای تکمیل طرح بافت بلوچ، بیان کرد:

خبر جدید  دولت ۲۶۲ مدرسه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه احداث کرد

همه ظرفیت‌های تأمین مالی از جمله منابع داخلی ایدرو جهت اتمام این پروژه به کار گرفته شد و علی‌رغم وجود محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه، تدابیر لازم برای اتمام پروژه بافت بلوچ از مسیرهای لازم انجام شد.

تأکید رهبر معظم انقلاب بر حل مشکلات بافت بلوچ

عالی در ادامه توضیح داد، پس از تأکید مقام معظم رهبری برای فعال شدن بافت بلوچ و حل مشکلات این کارخانه، پیگیری‌های فراوانی از سوی دفتر رهبر انقلاب و دیگر مسئولین انجام گرفت و همه برای فعال شدن این کارخانه تلاش کردند.

خبر جدید  برای حضور در المپیاد تیم داشتیم اما تجهیزات نداشتیم! / تیراندازی کرمانشاه سه ملی پوش و 300 نفر بیمه ورزشی دارد

افتتاح دومین طرح مهم ایدرو در غرب کشور

معاون وزیر صمت در خصوص افتتاح دومین طرح ایدرو در سال جهش تولید، تصریح کرد، مرکز بیو‌ایمپلنت کرمانشاه از جمله مصوبات سفر مقام معظم رهبری به این استان است که احداث آن از سال ۹۱ آغاز شد و جزء واحدهای شاخص حوزه تولیدات پزشکی غرب کشور است.

به گفته عالی، در این مرکز، بیوایمپلنت های قلبی و عروقی و استخوانی تولید می‌شود که در نظر داریم با توجه به مرکزیت کرمانشاه در منطقه ی غرب کشور، بخشی از این تولیدات را صادر کنیم.

خبر جدید  دولت برای بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه کم نگذاشت

اهمیت فناوری بیو ایمپلنت

رئیس هیئت عامل ایدرو در پایان پیرامون اهمیت فناوری بیو ایمپلنت، اظهار کرد، فناوری بیو ایمپلنت نوعی فناوری نوین برای تولید بافت‌های هم‌بند (رباط)، پودر استخوان و ابزارهای کمکی قلبی – عروقی از مواد و غیر مصنوعی است که سازگاری و اثربخشی بسیار بهتری نسبت به نمونه‌های ساخته شده از مواد اولیه مصنوعی در بدن انسان دارد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری صنایع، تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ، کدخبر: www.sanayepress.com،۱۶۸۴۱۷

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه