4:19:01 - جمعه 11 دسامبر 2020
چهره‌های قرآنی، سرمایه‌ معنوی اند
چهره‌های قرآنی، سرمایه‌ معنوی اند
پویش «ایران همدل» که چند ماه است راه اندازی شده است سرانه پرداختی به هر فرزند یتیم و نیازمند را به ۷۵۰ هزار تومان می‌رساند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سعید طلوعی در این دیدار ضمن دلجویی از فرزندان و خانواده مرحوم یاری و با بیان اینکه چهره‌های قرآنی کرمانشاه، سرمایه‌های معنوی شهر اند، گفت: شادروان یاری از مفاخر قرآنی کرمانشاه بود و پاسداشت ایشان از وظایف مدیریت شهری است. وی با اشاره به تشکیل اداره امور قرآنی در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: اولویت‌های ارزشمند در دستور کار این اداره قرار گرفته که به ترویج مباحث قرآنی در شهر کمک خواهد کرد.   همچنین در ادامه این برنامه که به همت اداره قرآنی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه برپا شد مقرر شد در جهت تجلیل از مقام این قاری فقید، کوچه‌ی محل سکونت خانواده شان به اسم مرحوم هوشنگ یاری نام گذاری شود. از مرحوم حاج هوشنگ یاری بعنوان یکی از چهره‌های قرآنی شاخص و ماندگار استان و کشور یاد و از مقام ایشان تجلیل شد.
لازم بذکر می‌باشد؛ هوشنگ یاری، قاری بین‌المللی و پیشکسوت قرآنی اهل کرمانشاه، صبح روز ۱۸ آبان‌ماه در سن ۵۲ سالگی به دیار باقی شتافت.     چهره‌های قرآنی، سرمایه‌ معنوی اند چهره‌های قرآنی، سرمایه‌ معنوی اند چهره‌های قرآنی، سرمایه‌ معنوی اند چهره‌های قرآنی، سرمایه‌ معنوی اند
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  آمار مرگ بر اثر کوید ۱۹ در مرز ۷۰۰ نفر
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه